Scroll to top

KTO SME

Sme rodinná strojárska firma, ktorá vznikla v roku 1995, s výrobou sme začínali ako traja rodinní príslušníci, postupne sme časom zväčšovali výrobné kapacity, realizovali sme výstavbu vlastných výrobných priestorov a taktiež  nákup nových strojných zariadení a technológií (CNC stroje).

PREČO MY

Naším zákazníkom ponúkame dlhoročné skúsenosti, ktoré sú zabezpečené kvalitným spracovaním výrobkov a spoľahlivým dodržaním stanovených termínov. Výsledkom našej práce je veľa spokojných zákazníkov, s niektorými  zákazníkmi spolupracujeme už viac ako 15 rokov.

Dlhodobo spolupracujeme so zákazníkmi na domácom trhu, taktiež  spolupracujeme aj so zákazníkmi z USA, Rakúska a Nemecka v oblasti automobilového, elektrotechnického, potravinárskeho a chemického priemyslu.

NAŠE ZAMERANIE

Momentálne naša firma zamestnáva približne 50 zamestnancov. Výrobná činnosť firmy je zameraná predovšetkým na spracovanie a výrobu výrobkov z nerezu, ocele a hliníka. Náš výrobný program tvorí najmä zákazková výroba rôznych druhov zváraných konštrukcií elektrických rozvodných skríň, nádrží, rámov častí strojov ako aj kusová a sériová výroba frézovaných, sústružených, vŕtaných dielov.